Přelom jara a léta znamenal celou řadu akcí, na kterých se tým Centra Radius potkával s potenciálními zájemci o stáže v ústavech Akademie věd i u našich partnerů ze soukromého sektoru.

S mnohými z vás jsme se viděli v úterý 3. května na kariérním veletrhu organizovaném IAESTE Česká republika v pražských Dejvicích. Na stánku v Národní technické knihovně jsme se doplňovali s kolegy z ELI Beamlines a společně jsme prezentovali stáže nabízené v rámci Centra Radius i letní programy na ELI Beamlines.

Byli jsme i na Veletrhu vědy v pražských Letňanech, kde stánkem Fyzikálního ústavu, jehož jsme byli součástí, prošly tisíce a tisíce návštěvníků včetně celé řady vysokoškolských studentů. Akce trvala tři dny – od 2. do 4. června a zájem návštěvníků o vědu nás velmi mile překvapil.

Na VědaFestu, který se konal 22. června před areálem VŠCHT a ČVUT v pražských Dejvicích jsme se potom především v odpoledních hodinách potkávali se studenty těchto univerzit – řada z jejich kolegů si již své stáže v Centru Radius vybrala!

Děkujeme za zájem a kdybyste se chtěli podívat, jaké nejnovější stáže nabízíme, jděte sem.