Načítám Akce
  • akce již proběhla.

20. 10. 2022 @ 8:00 - 17:00

Zveme Vás na workshop věnovaný programu SignalPlant, který se bude konat dne 8.11.2022 v přednáškovém sále ÚPT AV ČR, Královopolská 147, Brno.

SignalPlant je volně dostupný softwarový nástroj pro zpracování signálů, vyvíjený na  ÚPT AV ČR.

SignalPlant

je softwarový nástroj pro zpracování signálů vyvíjený na ÚPT AV ČR vědeckou  skupinou Umělé inteligence a medicínských technologií. SignalPlant slouží jak pro zpracování biologických signálů (EKG/EEG), tak například pro analýzu dat z akcelerometrů, tenzometrů a jiných senzorů.

A na co se můžete těšit?

Novinkou letošního workshopu bude představení modulu pro inferenci AI modelů. Během přestávek na občerstvení či oběd si bude možné pořídit nahrávku vlastní srdeční aktivity a v posledním bloku workshopu si na ní vyzkoušet představené postupy.  I v letošním ročníku bude probíhat soutěž „SignalArt“ o nejhezčí obrázek, sestavený pomocí programu SignalPlant.

 Program workshopu:

09:30 – Základy

10:45 – Datová analýza

13:00 – Interoperabilita a AI

14:30 – Zpracování vlastních nahrávek a vyhlášení vítězů soutěže SignalArt
15:00 – Konec

Workshop je pro všechny zájemce zdarma, v případě zájmu je potřeba se registrovat na odkaze: http://www.medisig.com/signalplant/workshop.html

Workshop bude realizován za finančního přispění Projektu Strategia AV21, program „Průlomové technologie budoucnosti“. Vedoucím tématu je dr. Filip Plešinger, vedoucí vědecké skupiny Umělé inteligence a medicínských technologií.

Podrobnosti

Datum:
20. 10. 2022
Čas:
8:00 - 17:00